PaceBlade Technology Rejestruj się | Zaloguj
Zastosowanie
Tablety Paceblade znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

 

 Serwis i obsługa

 

Produkty Paceblade znajdują zastosowanie w biznesie tam, gdzie stawiane wymagania są krytyczne, i oferują optymalne rozwiązania. Na przykład pracownik służb utrzymania ruchu otrzymuje narzędzie w postaci tabletu rugged z oprogramowaniem i bazami danych niezbędnymi do pracy w terenie.

 

 

 

 

 Budownictwo

 

Sprawdzono że od 5% do 35% kosztów w budownictwie to błędy i awarie. Sytuacje takie powstają głównie z powodu braku wiedzy, informacji i komunikacji (przekazywanie informacji). 

PaceBlade przygotował urządzenia które na placu budowy dostarczają bazę wiedzy informacji i umożliwiają komunikację.

 

 

 

 Marynarka

 

Morski sektor biznesu wymusza działanie w bardzo trudnych warunkach a do bezpiecznego i sprawnego działania wymagane są informcje. Sprzęt stosowany w przemyśle morskim musi być odporny na wodę, uszkodzenia mechaniczne i sól. 

Paceblade przygotował serię sprzętu rugged zabezpieczonego tak, że warunki pracy na morzu nie stanowią dla niego problemu

 

 

 Lotnictwo

 

W lotnictwie ważna jest informacja ale jednocześnie waga przewożonego ładunku również jest uwarunkowaniem krytycznym. Aby sprostać wymaganiom można zastosować odporny na uszkodzenia tablet, który posiada wszelkie instrukcje w wersji elektronicznej. Zaletą jest również automatyczne aktualizowanie instrukcji i zaleceń dla pilotów.

 

 

 

 Przemysł 

 

Przemysł to dziedzina w której wzmocniony sprzęt mobilny jest najczęściej wykorzytywany. Komputer mobilny pozwala testować, sterować i programować urządzenia na miejscu. Pracownik ma przy sobie pełną dokumentację urządzeń w wersji cyfrowej.

 

 

 

 

 Instytucje rządowe

 

Instytucje rządowe chętnie używają mobilnego sprzętu do pracy w terenie. Instytucje związane z geodezją i kartografią potrzebują komputera mobilnego połączonego z dokładnym modułem GPS. Instytucje kontrolujące inwestycje budowlane czy dotacje rolne również bez takiego sprzętu nie mogłyby pracować.

Oferta PaceBlade obejmuje tablety z wbudowanym dokładnym modułem GPS.

 

 

 

 Nieruchomości

 

Prace związane z utrzymaniem domów i innych budynków, wizualizacje remontów, kierowanie pracami budowlanymi czy remontowymi jest możliwe dzięki wykorzytaniu mobilnych komputerów,. Mamy wtedy wszystkie informacje pod ręką. Wykorzystując kamerę można zrobić zdjęcia i na miejscu przygotować raporty dla inwestora czy banku.

 

 

 

 
 |  © 2017 PaceBlade Technology, Inc. All rights reserved.
 
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].