PaceBlade Technology Rejestruj się | Zaloguj
Nowości

 

 


 

Nowy tablet serii SlimBook 

 

PaceBlade wprowadził do oferty nowy tablet serii SlimBook .

Model SlimBook 240 z systemem Windows 7 professional lub Ultimate, 64-bit został wyposażony w wydajny i energooszczędny procesor Intel i7 64-bit, dwie baterie z systemem hot-swappable umożliwiającym użytkownikowi wymianę baterii podczas nieprzerwanej pracy, ekran dotykowy pojemnościowy Touch screen z funkcją  Multi-Touch oraz opcją digitizer. The SlimBook oferuje zastosowanie dużego dysku do 500 GB (HDD), oraz pamięć RAM z opcją rozbudowy do  8GB.

Dzięki modułom wewnętrznym 3G i WLAN oraz Bluetooth użytkownik będzie mógł uzyskać dostęp do informacji zawsze i wszędzie. SlimBook 240 zapewnia korzyści dla firmy oferując tablet, który jest wydajny, trwały, wielofunkcyjny, umożliwiający pracownikom mobilną pracę z dostępem do danych w czasie rzeczywistym on-line.

Więcej o modelu SlimBook 240 

 


 

 Połączenie z firmą XCELLENT ICT GROUP 

 

Ze względu na zmieniające się warunki rynkowe, zarząd PaceBlade Technology, postanowił szukać potencjalnego partnera strategicznego. 

 

PaceBlede Technology 1 stycznia 2011 osiągneło porozumienie z Xcellent ICT Group. Połączenie zagwarantuje dalszy rozwój marce PaceBlade na rynku światowym. Polityka rozwoju produktów marki PaceBlade będzie kontyuowana przez obecny zarząd. Siedziba i asortyment nie ulaga zmianie. Partnerzy i klienci zyskują ze względu na wzmocnienie pozycji marki na rynku i szybszy rozwój produktów dopasowanych do potrzeb klienta

 


 

 
 |  © 2017 PaceBlade Technology, Inc. All rights reserved.
 
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].